Zážitky

Zážitky jsou skutečným bohatstvím každého z nás.

Na Bali a okolních ostrovech můžete vybírat z nepřeberného množství zážitků či výletů. Většina z nich zabere celý den, proto během nich máte zajištěnu i stravu a nápoje. V případě, že si nevíte rady, který z výletů zvolit, rádi Vám navrhneme nejlepší varianty k zájezdu.

Bali

Život balijce
Život balijce

Poznejte a vyzkoušejte jak místní lidé žijí. Objevte jejich životní styl, zkuste si pěstování rýže. Nevynecháme ani kakaové plantáže a kokosové stromy.

Ubud
Ubud

Návštěva tradičních vesnic, procházka lesem volně žijících opic, ochutnávka proslulé cibetkové kávy nebo terasovitá rýžová pole. Ubud při Vaší návštěvě Bali nesmí chybět.

Karangasem
Karangasem

Východní část Bali nabízí pohled na život místních, který neztratil na své jedinečnosti. Netopýří jeskyně Goa Lawah, vesnička Tenganan s místními obyvateli a královské zahrady Tuman Sukasada.

Batukaru
Batukaru

Chrám Taman Ayun, hinduistický chrám Batukaru, přírodní památka zapsaná v UNESCO a horké prameny zasazené do přírody deštného pralesa.

Rafting v Ubudu
Rafting v Ubudu

Užijete si 8 kilometrovou projížďku divokou řekou, obklopení krásnou přírodou. Sjíždění řeky a umělecký Ubud je skvělá kombinace pro ty, co mají rádi trochu dobrodružství a jsou také zvědaví, co balijská kultura nabízí.

Národní park Bali
Národní park Bali

Národní park Vám ukáže jak moc je pro Balijce zemědělství důležité. Užijete si krásnou přírodu, muzeum, pláž i chrámy.

Besakih
Besakih

Největší hinduistický chrám na Bali, Besakih - matka všech chrámů, rýžové polička, tropické plantáže i výhled na horu Agung. To je výlet do středozemí.

Výstup na sopku Agung
Výstup na sopku Agung

Výstup na nejvyšší sopku Bali patří k náročnějším výstupům a doporučujeme jej pro zkušené, třeba jako challenge. Trek trvá 6-7 hodin a jde se v noci. Cesta končí pohledem na nádherný východ slunce.

Výstup na sopku Batur
Výstup na sopku Batur

Pro milovníky výstupů, přírody a východu slunce je výstup na aktivní sopku Batur jako dělaný. Výstup je vhodný i pro běžně fyzicky zdatné jedince.

Lovina
Lovina

Kombinace přírody, rýžových teras a pláže – to je výlet na Lovinu. Vodopád Gitgit uvnitř deštného pralesa, horké prameny Banjar a příjemné klima se zelenou přírodou.

Ceremonie
Ceremonie

Zažijte slavný hinduistický obřad - ceremonii kremace, které předchází velký průvod, která zemřelého posílá do dalšího života.

Návštěva tradičních vesnic
Návštěva tradičních vesnic

Nahlédneme jak žijí původní obyvatelé a čas strávíme i v nejstarší balijské vesnici. Nevynecháme chrám Kehen a kulturní park Taman Nusa.

Ulun Danu
Ulun Danu

Výlet do hinduistického chrámu a přilehlého jezera Beratan, které spolu s horami tvoří krásné panorama.

Uluwatu
Uluwatu

Poznejte hinduistický chrám Uluwatu. Stojí na skalnatém útesu s krásným výhledem na Indický oceán.

Jungle trekking
Jungle trekking

Je libo čerstvý vzduch, příroda a deštný prales? V oblasti Bedugul se vydáte do farmářských oblastí a deštných pralesů, kde budete mít možnost vidět spousty tropických rostlin, stromů a zajímavostí.

Potápění
Potápění

Jedno z nejkrásnějších míst na světě pro potápění je považováno Bali a okolí ostrovů Gili Trawangan a Air. Společně s Česky mluvícím instruktorem budete mít příležitost objevit bohatý podmořský život.  

Golf na Bali
Golf na Bali

Zlepšete si handicap na nádherném golfovém hřišti na Bali s výhledem na oceán. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Tanah Lot
Tanah Lot

Vzrušující výlet kde při západu slunce navštívíte chrám tyčící se na skále, obklopen oceánem.

Kintamani
Kintamani

Výlet s průvodcem, během kterého spatříte panorama aktivní sopky Batur a přilehlé jezero při východu slunce. Čekají Vás také místa jako je GoaGajah - Sloní jeskyně, nebo chrámy Tampak a Tirta Empul.

Rybaření na Bali
Rybaření na Bali

Láká Vás možnost ulovit exotickou rybu z indického oceánu a poté ji pustit zpět na svobodu? Díky nám máte příležitost vyzkoušet si tradiční techniky chytání ryb podél korálových útesů i na otevřeném moři.

Surfování
Surfování

Sníte o tom si sjet svoji první vlnu? Na Bali je pro to mnoho krásných míst, kde můžete s instruktorem zkusit své první surfařské „kroky“.

Jízda na koních
Jízda na koních

Zažijte krásnou jízdu na koních podél pláží Bali a ostrovů Gili.

Lombok

Kuta Lombok
Kuta Lombok

Okouzlující a nedotknuté pláže ostrova Lombok. Na tomto místě budete mít pocit, že se zastavil čas. Následně Vás bude čekat oběd v místní restauraci, která se nachází na kopci krásným výhledem na celý záliv.

Lombok vodopády
Lombok vodopády

Vodopády na Lomboku schované v divoké přírodě. Čeká Vás dobrodružná cesta pralesem a na jejím konci nezapomenutelný pohled.

Gili

Potápění
Potápění

Jedno z nejkrásnějších míst na světě pro potápění je považováno Bali a okolí ostrovů Gili Trawangan a Air. Společně s Česky mluvícím instruktorem budete mít příležitost objevit bohatý podmořský život.  

Subwing
Subwing

Subwing šnorchlování nabízíme jako skvělou alternativu pro ty, co si netroufnou na přístrojové potápění, ale i přesto si chtějí užít krásný podmořský život, které Gili ostrovy nabízejí!

Paddleboard
Paddleboard

V poslední době velice populární sport, kde zároveň zpevňujete své tělo a sledujete podmořský život.

Šnorchlování
Šnorchlování

Pro ty z Vás, kdo nemáte odvahu vyzkoušet přístrojové potápění je šnorchlování skvělou alternativou. Z povrchu hladiny a s minimální hloubkou ponoru se Vám naskytne pohled na místní krásný podmořský život.

Komodo

Národní park Komodo
Národní park Komodo

Pokud toužíte zažít opravdové dobrodružství, tak tento výlet nesmíte vynechat. Varani komodští nebo-li draci stále žijí. Během tohoto výletu Vás také čeká poznání nádherného souostroví Komodo. Překrásné pláže, průzračné moře, manty, netopýři a nedotknutá příroda Vám vezmou dech.

Flores

Kelimutu
Kelimutu

Sopka, jež ve svém kráteru skrývá tři různě barevná jezera. Tato vulkanická jezera obsahují ve svých vodách vulkanické plyny, které vodu zbarvují podle toho, jaké minerály obsahují. Mění se velice nepravidelně a závisí na oxidaci jezera. Jezera jsou stejná a přitom tak odlišná.