Zájezdy na míru

Svěřte do našich rukou, připravíme Vám

individuální nabídku zájezdu na míru.

Díky našim zkušenostem a znalostem Indonésie jsme opravdovými profesionály.

Preferujete cestování bez průvodce? Služby, které poskytujeme, nemají ve svém rozsahu v ČR konkurenci. Rezervace letenek, vozu s řidičem, ubytování, výletů, pojištění leteckých či lodních transferů. Detailní, na míru připravený itinerář k zájezdu, vyřízení vstupních formalit a non–stop podpora během vaší dovolené. Šetříme váš čas, peníze a eliminujeme nepříjemné situace.

Vaše představa je prvním krokem

Zvažujete cestu na ostrovy? Skvělá volba! Zkuste nám zaslat nezávaznou poptávku nebo zavolejte. Probereme spolu vše, co je potřeba. Následně vám nastíníme, jak by mohla vaše dovolená vypadat

Navrhneme možné řešení

Po té, co si uděláme obrázek o vaší představě, připravíme vám nezávaznou nabídku zájezdu na míru. Navrhneme vám itinerář i to, kolik to bude přibližně stát.

Jdeme do finále

Sami si přejeme, aby dovolená splňovala 100% vašich snů. Proto si možná budeme chvilku volat častěji. Nebojte, v průběhu celého procesu budeme stát u Vás. Poradíme, vymyslíme a vše dotáhneme do posledního detailu. Pokud se Vám bude vše líbit, pustíme se do ladění formalit. Společně podepíšeme cestovní smlouvu a odsouhlasíme platební podmínky.

Přejeme šťastný let!

Po celou dobu dovolené vám budeme plně k dispozici. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy a pokud bude potřeba, stačí nám z pobytu napsat nebo zavolat. Jednoduše jsme tady pro Vás!

Zájezdy s pevnou cenou
zobrazit nabídku
Zájezdy na míru
Zaslat poptávku
Zájezdy s českým průvodcem
zobrazit nabídku