Proč cestovat s námi?

Stovky spokojených klientů

 

Naše reference mluví za vše a dokazují, že individuální přístup, férové jednání a přání klienta jsou pro nás na prvním místě.

Jsme tým profesionálů a specialistů, kteří Indonésii mnohokrát navštívili, žili zde a stále se sem vracíme, proto máme vše perfektně zmapované. Všechny destinace, výlety, ubytování, transfery, které nabízíme, jsme osobně prožili, procestovali a podrobně je známe.

Nejlepší poměr cena a výkon

Vše dokážeme řešit online. Nepotřebujeme řadu poboček ani neefektivní procesy. Díky tomu můžeme s klidným svědomím prohlásit, že naše ceny nemají co do poměru cena vs. výkon konkurenci.

Itinerář

Nic neponecháme náhodě! Abyste si svou dovolenou užili na maximum, vše předem důkladně naplánujeme. Vybavíme vás manuálem, nabitým spoustou detailních informací a tipů pro každý den. Doplníme podrobnosti o turistických trasách a výletech, které vás čekají. S itinerářem se spřátelíte raz dva.

Letenky

Economy nebo byznys třída? Vyberete si, na co budete mít chuť. Spolupracujeme s většinou leteckých společností a garantujeme krátké doby přestupů mezi jednotlivými spoji. U některým letů je možno proletět se největším dopravním letadlem světa Airbusem A380. A stojí to za to.

Ubytování

Fantasii se meze nekladou! Upřednostníte luxusní hotel či romantickou chatičku na pláži? Na Bali je možné všechno. Pokud si nebudete jisti, rádi vám vše představíme. Na ostrově Gili Trawangan navíc vlastníme hotel GILI OCEAN CLUB. Pokud se vám bude líbit, rádi vás ubytujeme i tam.

Zážitky

Zážitky jsou skutečným bohatstvím každého z nás. Abyste si z dovolené odnesli hotový poklad, dostanete možnost vybrat si z bohaté nabídky výletů, přírodních krás, sportovních aktivit či kulturních zážitků. Ukážeme vám, jak se doopravdy žije na Bali v momentě, kdy utichne ruch turistických skupin.

Transfery

Vše pro vaše pohodlí! Zařídíme letištní transfery i přepravu mezi ostrovy.

Doprava

Soukromé auto s řidičem místo přeplněných autobusů? Dopřejte si komfort vlastní přepravy tak, jak se vám to bude zrovna hodit.

Průvodce

Nejlepším způsobem, jak poznat krásy ostrovů je prohlídnout si je v doprovodu místního průvodce. V rámci výletů se vždy potkáte s milým a přátelským místním, mluvícím jednoduchou angličtinou. Pokud Vám angličtina nevyhovuje, postaráme se o česky mluvící doprovod.