POPTAT ZÁJEZD

O nás

Gili-Travel je pro nás cesta, jak se s vámi podělit o své cestovatelské zkušenosti z Indonésie a dopřát vám nejlepší možný zážitek z pobytu na Bali, Gili ostrovy, Jávě a okolních ostrovech. Individuální přístup je u nás na prvním místě.

Nejsme „kolos“, jehož cílem je kvantita na úkor kvality. Nevyznáváme masový přístup nabízený většinou cestovních kanceláří. Umíme naslouchat vašim přáním. Umíme pochopit vaše potřeby. Každý klient je pro nás jedinečný. Každý z nás má své konkrétní představy, požadavky a svá přání. Připravíme vám zájezd navržený tak, aby reflektoval vaši osobnost a vaše preference.

Jsme cestovatelé, kteří Indonésii mnohokrát navštívili, chvíli zde žili a mají k ní vybudovaný blízký vztah. Stále a rádi se sem vracíme. Bali, Gili ostrovy, Jávu, Lombok a obecně indonésii máme perfektně zmapovanou a o své zkušenosti se s vámi rádi podělíme. Všechny destinace, které nabízíme, jsme osobně procestovali a podrobně je známe. Pravidelně se na místo činu vracíme, abychom vám poskytovali pouze aktuální informace.

Máme zkušenosti s hotely, turistickými zajímavostmi, leteckými společnostmi a místními zvyklostmi - doporučíme vám jen to nejlepší. Spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, o kterých víme, že vám nabídnou maximální kvalitu a komfort, nezbytnou k prožití bezvadné dovolené

Cestovní agentura Gili-Travel je dceřinou společností CK USA na míru s.r.o., společnosti se sídlem Kafkova 12, Praha 6, IČO: 241 21 398, zapsané v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, spis. zn. C 180470 je zveřejněno na na internetových stránkách www.usanamiru.cz, která je zároveň pořadatelem zájezdů Gili-Travel. Díky této spolupráci jsou samozřejmě naši klienti řádně pojištěni proti úpadku od Evropské pojišťovny.

Seznamte se s našimi službami:

Nic neponecháme náhodě! Abyste si svou dovolenou užili na maximum, vše předem důkladně naplánujeme. Vybavíme vás manuálem, nabitým spoustou detailních informací a tipů pro každý den. Doplníme podrobnosti o turistických trasách a výletech, které vás čekají. S itinerářem se spřátelíte raz dva.

Economy nebo byznys třída? Vyberete si, na co budete mít chuť. Spolupracujeme s většinou leteckých společností a garantujeme krátké doby přestupů mezi jednotlivými spoji. U některým letů je možno proletět se největším dopravním letadlem světa Airbusem A380. A stojí to za to.

Fantasii se meze nekladou! Upřednostníte luxusní hotel či romantickou chatičku na pláži? Na Bali je možné všechno. Pokud si nebudete jisti, rádi vám vše představíme. Na ostrově Gili Trawangan navíc vlastníme hotel GILI OCEAN CLUB. Pokud se vám bude líbit, rádi vás ubytujeme i tam.

Zážitky jsou skutečným bohatstvím každého z nás. Abyste si z dovolené odnesli hotový poklad, dostanete možnost vybrat si z bohaté nabídky výletů, přírodních krás, sportovních aktivit či kulturních zážitků. Ukážeme vám, jak se doopravdy žije na Bali v momentě, kdy utichne ruch turistických skupin.

Vše pro vaše pohodlí! Zařídíme letištní transfery i přepravu mezi ostrovy.

Soukromé auto s řidičem místo přeplněných autobusů? Dopřejte si komfort vlastní přepravy tak, jak se vám to bude zrovna hodit.

Nejlepším způsobem, jak poznat krásy ostrovů je prohlídnout si je v doprovodu místního průvodce. V rámci výletů se vždy potkáte s milým a přátelským místním, mluvícím jednoduchou angličtinou. Pokud vám angličtina nevyhovuje, postaráme se o česky mluvící doprovod.

Myslíme i na vaše bezpečí. Spolupracujeme s Evropskou pojišťovnou, kde vám zařídíme kompletní cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.

Chceme, abyste byli maximálně spokojeni.. Proto se s vámi rádi setkáme, poradíme, doporučíme a pomůžeme uskutečnit vaši cestu od A do Zet.

Zakladatelé společnosti

 • Lukáš Vaněk
  Lukáš miluje dobrodružství a nezkazí žádnou srandu. Právě proto se Bali rychle stalo jeho oblíbenou destinací. "Do našich zájezdů zařazujeme výlety a z velké části i ubytování, které jsme sami vyzkoušeli. Bali, Gili i Lombok jsme projeli, projedli, prošli a prospali křížem krážem. Přesně to je naše výhoda, to je to, čím se odlišujeme od masových cestovních kanceláří."
 • Tomáš Kubišta
  Tom miluje cestování, pálivá asijská jídla a surfování. Gili-Travel s Lukášem založil z prostého důvodu, z lásky k Bali. I přes krásnou kulturu, pláže a chrámy chce lidem ukázat i jinou stránku tohoto ostrova, opravdový autentický život místních lidí. “Chci aby si naši klienti odnesli celoživotní zážitek, něco na co budou vzpomínat ještě hodně dlouhou dobu," říká Tom.  

Co děláme? Šetříme Váš čas a starosti, plánujeme za Vás!

Gili-Travel je netradiční cestovní agentura. Tvoříme krásné dovolené na Bali, Lomboku, Jávě, Floresu, Komodu a Gili Ostrovech na míru. Naši velkou výhodou je fakt, že jsme v Indonésii žili a stále ji navštěvujeme, právě proto ji dobře známe a máme perfektně zmapovanou. Gili-Travel jsme založili proto, abychom českým cestovatelům přiblížili krásy těchto exotických ostrovů a ukázali, že i tato dovolená je dostupná.

Nejsme korporát, na našich klientech a jejich přáních nám opravdu záleží. Nás přístup je individuální a v kombinaci s našimi zkušenostmi a klientovými požadavky tvoříme dovolené na míru. Postaráme se o vás od začátku až do konce, neboli od A do Z. Veškeré ubytování, hotely, vilky, výlety, očkování, letištní transfery, zážitky, jídlo a přepravy jsme sami několikrát vyzkoušeli na vlastní kůži. Právě proto jsme vám schopni doporučit jen to nejlepší, neimprovizujeme.

V neposlední řadě nefandíme uniformitě a velkým organizovaným skupinám, víme, že to jde i jinak.

Naše zásady

Nejsme „kolos“, jehož cílem je kvantita na úkor kvality

Nevyznáváme masový přístup nabízený většinou cestovních kanceláří

Indonésie je specifická oblast a zaslouží si specificky vytvořenou dovolenou

Neposíláme vás na místa jen proto, že tam jezdí všichni turisti

Osobní přístup = ten nejlepší přístup

Garance ceny zájezdu, pokud objevíte nabídku, která je výrazně levnější, nebo i dražší, zašlete nám ji. My vám vysvětlíme v čem spočívají hlavní rozdíly a pokusíme se, ve spolupráci s vámi, najít optimální řešení. Je totiž možné, že u zájezdu, se kterým naši nabídku porovnáváte, jsou zásadní rozdíly v kvalitě ubytování, lokalitě, letecké přepravě a mnoha dalších faktorech, které by ve finále váš zájezd prodražili, či minimálně zhoršily celkový dojem z vaší dovolené – což nechceme.

Co nabízíme

 • Bali
 • Lombok
 • Gili ostrovy
 • Jáva
 • Flores
 • Komodo

Spolupráce

Chcete s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás na e-mail info@gili-travel.cz