O nás

Gili Travel je pro nás cesta, jak se s Vámi podělit o své cestovatelské zkušenosti z Indonésie a dopřát Vám nejlepší možný zážitek z pobytu na Bali, Lomboku, Jávě, Floresu, Komodu a Gili Ostrovech na míru.

Naši velkou výhodou je fakt, že jsme v Indonésii žili a stále ji navštěvujeme, právě proto ji dobře známe a máme perfektně zmapovanou. Gili-Travel jsme založili proto, abychom českým cestovatelům přiblížili krásy těchto exotických ostrovů a ukázali, že i tato dovolená je dostupná.

Individuální přístup je u nás na prvním místě.

Nejsme „kolos“, jehož cílem je kvantita na úkor kvality a nevyznáváme masový přístup nabízený většinou cestovních kanceláří. Postaráme se o Vás od začátku až do konce, neboli od A do Z.

Náš tým je plný cestovatelů, kteří Indonésii mnohokrát navštívili, chvíli zde žili a mají k ní vybudovaný blízký vztah. Stále a rádi se sem vracíme. Bali, Gili ostrovy, Jávu, Lombok a obecně Indonésii máme perfektně zmapovanou a o své zkušenosti se s Vámi rádi podělíme. Všechny destinace, které nabízíme, jsme osobně procestovali a podrobně je známe. Pravidelně se na místo činu vracíme, abychom Vám poskytovali pouze aktuální informace.

Máme zkušenosti s hotely, turistickými zajímavostmi, leteckými společnostmi a místními zvyklostmi - doporučíme Vám jen to nejlepší. Spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, o kterých víme, že Vám nabídnou maximální kvalitu a komfort, nezbytnou k prožití bezvadné dovolené

Co děláme?

Šetříme Váš čas a starosti, plánujeme za Vás!

Nevyznáváme masový přístup nabízený většinou cestovních kanceláří
Indonésie je specifická destinace a zaslouží si specificky vytvořenou dovolenou
Neposíláme vás na místa jen proto, že tam jezdí všichni turisti
Destinace, které nabízíme, jsme osobně procestovali a podrobně je známe
Postaráme se o vás od začátku až do konce a doporučíme jen to nejlepší

Zakladatelé společnosti

Lukáš Vaněk

Lukáš miluje dobrodružství a nezkazí žádnou srandu. Právě proto se Bali rychle stalo jeho oblíbenou destinací. "Do našich zájezdů zařazujeme výlety a z velké části i ubytování, které jsme sami vyzkoušeli. Bali, Gili i Lombok jsme projeli, projedli, prošli a prospali křížem krážem. Přesně to je naše výhoda, to je to, čím se odlišujeme od masových cestovních kanceláří."

Tomáš Kubišta

Tom miluje cestování, pálivá asijská jídla a surfování. Gili-Travel s Lukášem založil z prostého důvodu, z lásky k Bali. I přes krásnou kulturu, pláže a chrámy chce lidem ukázat i jinou stránku tohoto ostrova, opravdový autentický život místních lidí. “Chci aby si naši klienti odnesli celoživotní zážitek, něco na co budou vzpomínat ještě hodně dlouhou dobu," říká Tom.

Cestovní agentura Gili-Travel je dceřinou společností CK USA na míru s.r.o., společnosti se sídlem Kafkova 12, Praha 6, IČO: 241 21 398, zapsané v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, spis. zn. C 180470 je zveřejněno na na internetových stránkách www.usanamiru.cz, která je zároveň pořadatelem zájezdů Gili-Travel. Díky této spolupráci jsou samozřejmě naši klienti řádně pojištěni proti úpadku od Evropské pojišťovny.