POPTAT ZÁJEZD

Kontakt

Za dobu našeho fungování jsme zorganizovali zájezdy na Bali již spoustě spokojených klientů, se kterými máme vybudovaný vztah a kteří se k nám rádi vrací nebo nás doporučují svým známým, což je pro nás ta nejlepší vizitka a motivace do budoucna.

Naši klienti jsou řádně pojištění proti úpadku. Ve spolupráci s mateřskou společností USA na míru, která je pořadatelem zájezdů, máme zákonné pojištění CK proti úpadku od Evropské pojišťovny a také platnou koncesi od Ministerstva pro místní rozvoj - oboje k náhlednutí online.

Kafkova 605/16, Praha 6, 160 00
Telefon: +420 725 396 153
E-mail: info@gili-travel.cz

Rádi se s vámi po domluvě setkáme v naší kanceláři. Případně domluvíme schůzku v Praze nebo ve vašem městě, kde vám představíme naše služby a probereme vaše představy.

 

Cestovní agentura Gili-Travel je dceřinou společností CK USA na míru s.r.o., společnosti se sídlem Kafkova 12, Praha 6, IČO: 241 21 398, zapsané v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, spis. zn. C 180470 je zveřejněno na na internetových stránkách www.usanamiru.cz, která je zároveň pořadatelem zájezdů Gili-Travel.

Zanechte nám na sebe kontakt nebo nám rovnou zavolejte